Wycieczki Wyjazd na lodowisko 7 grudnia w ramach Mikołajek Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd na lodowisko dla klas IV-VIII. Głównym celem szkolnej wyprawy było propagowanie sportów zimowych, integracja młodzieży szkolnej Czytaj więcej » 7 grudnia, 2021 Brak komentarzy