Wydarzenia

Wydarzenia

Wycieczki
admin

Wyjazd na lodowisko

7 grudnia w ramach Mikołajek Samorząd Uczniowski zorganizował wyjazd na lodowisko dla klas IV-VIII. Głównym celem szkolnej wyprawy było propagowanie sportów zimowych, integracja młodzieży szkolnej

Czytaj więcej »

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!