Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek 🏖️ O godzinie 9:00 uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej, aby pożegnać rok szkolny 2022/2023!
W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów. Następnie uczniowie klasy VIII za pomocą wierszy i piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.
Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy VII, którzy dobrym słowem i namalowanymi portretami pożegnali szkolnych kolegów 😊
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Pana Dyrektora i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w konkursach. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.
Nasi drodzy uczniowie, życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody ☀️ Żebyście w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania! 🥰